Home / Sport / Piłka Nożna / Minuta po minucie. Stelmet UKP – Ślęza Wrocław

Minuta po minucie. Stelmet UKP – Ślęza Wrocław

1`- sędzia rozpoczyna zawody.
4`-wyrównana gra w środkowej strefie boiska.
7`- brutalny faul na Skrzyńskim- żółta kartka dla Grzegorza Rajtera.
10` – mocno dośrodkowana piłka przez Bąka wypiąstkowana przez golkipera gości.
13`- rzut wolny dla przyjezdnych w okolicy lewego rogu pola karnego Lechii.
15`- przyjezdni prezentują wręcz bestialski poziom fauli; tylko dzięki pobłażliwości arbitra wrocławianie nie grają w 10tkę!
16`- fenomenalna kontra miejscowych, lecz o centymetry pomylił się Bąk!
17`- Lechia stwarza coraz groźniejsze sytuacje pomimo optycznej przewagi Ślęzy.
22`- GOOOL! Dominik Skrzyński! Lewo okienko bramki gości, bramkarz nawet nie próbował interweniować! Lechia prowadzi 1:0.
23`- Rafał Figiel upomniany przez sędziego żółtym kartonikiem.
28`- groźna akcja gości „skasowana” przez Tyktora.
36`-umiejętne rozgrywanie piłki przez Lechię zmusza gości do biegania.
40`-po utracie bramki ze Ślęzy uleciało powietrze; stwarza coraz mniej sytuacji; ograniczając się wybijania piłek.
45`- pierwszy rzut rożny dla Lechii i GOOOOL, samobójcza bramka zawodnika Ślęzy.
Lechia prowadzi 2:0
…w tym samym momencie sędzia kończy pierwszą połowę.

….a po przerwie

46`-początek drugiej części gry.
48`- Olejniczak nieprzepisowo zatrzymuje kontrę rywali; żółta kartka dla naszego stopera.
51`- napastnik gości ukarany żółtą kartą za symulowanie.
52`- cudowny strzał Figiela minimalnie mija prawy słupek bramki gości.

54`- gol dla drużyny z Wrocławia. Strzelcem Grzegorz Rajter. Lechia prowadzi 2:1.
56`-po dośrodkowania Bąka Figiel minimalnie przenosi piłkę głową nad poprzeczką!
57`- kopia strzału Skrzyńskiego po którym padła bramka ale tym razem górą bramkarz gości.
61`- zmiana w ekipie przyjezdnych.
65`- próbka indywidualnych umiejętności Okińczyca, ale tym razem piłka minimalnie mija spojenie bramki.
66`- zmiany w Lechii:
 Sylwestrzak za Góreckiego
69`- Ślęza stawia wszystko na jedna kartę, stwarza w ten sposób coraz groźniejsze sytuacje.
70`- zmiany w Lechii:
 Greszczyk za Dworaka
71`- Greszczyk- żółta kartka.
79`-zmiana w ekipie miejscowych
 Mycan za Skrzyńskiego
81`- skomasowana ofensywa wrocławian
84`- czwarta zmiana w Lechii:
 Sucharek za Andrzejczaka
88`-światowej klasy parada Fabisiaka ratuje Lechię przed utratą bramki; Lechia zamknięta na własnej połowie.
90`- sędzia dolicza 4 minuty!
92`- Lechia zamknięta na własnej połowie.
94` -sędzia kończy zawody; ostateczny wynik:

UKP STELMET ZIELONA GÓRA 2:1 ŚLĘZA WROCŁAW

Autor: Artur Barański