Home / Sport / Piłka Nożna / Mecz kontrolny GOSSM za nami. Zielona Góra pokonała Gorzów Wlkp
Mecz kontrolny GOSSM za nami. Zielona Góra pokonała Gorzów Wlkp (fot. Lubuski Związek Piłki Nożnej)

Mecz kontrolny GOSSM za nami. Zielona Góra pokonała Gorzów Wlkp

Na boisku MOSiR w Zielonej Górze zmierzyli się zawodnicy z rocznika 2001, 2000 oraz 1999. W pierwszym spotkaniu zobaczyliśmy najmłodszych uczniów GOSSM. Spotkanie od pierwszych minut przebiegało pod dyktando piłkarzy z Zielonej Góry i podopieczni trenera Daniela Szałęgi wygrali zasłużenie 4:0.

GOSSM Zielona Góra '01 – GOSSM Gorzów Wlkp. '01  4:0 (3:0)

Bramki: Czarnecki, Dolczewski, Wójtowicz, Konieczny.

Trenerzy: GOSSM ZG Daniel Szałęga – GOSSM GW Mariusz Janowiak.

Pojedynek chłopców urodzonych w 2000 roku był bardziej wyrównany. Początek spotkania należał do piłkarzy z Gorzowa, ale indywidualne błędy obrońców spowodowały, że mecz zakończył się zwycięstwem GOSSM Zielona Góra 4:1.

GOSSM Zielona Góra '00 – GOSSM Gorzów Wlkp. '00  4:1 (2:1)

Bramki: Mućka 2, Pankowski, Krzyżosiak – Tondel.

Trenerzy: GOSSM ZG Piotr Żak – GOSSM GW Mariusz Janowiak.

W starciu najstarszych piłkarzy GOSSM było widać efekty trzech lat szkolenia w Ośrodku. Technika, mądrość gry oraz kondycja – to coś co charakteryzuje zawodników z rocznika 1999. Po bardzo dobrym meczu lepsi okazali się piłkarze z Zielonej Góry, wygrywając 4:0.

GOSSM Zielona Góra '99 – GOSSM Gorzów Wlkp. '99  4:0 (1:0)

Bramki: Księżniak 2, Opala, Izdebski.

Autor: Paweł Hekman