Home / Sport / Piłka Nożna / Lechia UKP nie sprostała Prochowiczance [MP3]
(fot. )

Lechia UKP nie sprostała Prochowiczance [MP3]

W 90. minucie w bramce drużyny Tomasza Trubiłowicza stanął Michał Sucharek. Wszystko to za sprawą czerwonej kartki dla Wojciecha Fabisiaka, który będąc sam na sam z zawodnikiem Prochowiczanki uciekł się do zagrania futbolówki ręką poza polem karnym. Szkoleniowiec zielonogórzan nie mógł skorzystać z rezerwowego golkipera bowiem dokonał wcześniej trzech zmian w składzie.

Sobotnia porażka była trzecim kolejnym meczem bez zwycięstwa Lechistów w rundzie rewanżowej. Przypomnijmy że Lechia Zielona Góra jeszcze jesienią rozegrała dwa mecze rewanżowe z Orłem Ząbkowice Śląskie (wygrany 2:0) oraz Ilanka Rzepin (porażka 0:1). Z kolei przed tygodniem zielonogórzanie wrócili z zerową zdobyczą punktową z Bielawy.

Autor: Bartosz Jędraś, Łukasz Radkiewicz