Lanie w Winobranie

Trzeciej porażki w rozgrywkach III ligi doznali w sobotę piłkarze Falubazu Zielona Góra. W meczu szóstej kolejki podopieczni Jarosława Misia dotkliwie ulegli Ślęzy Wrocław 0:3 (0:1).

Goście prowadzenie objęli już w 11 minucie spotkania. W polu karnym piłkarza Ślęzy faulował Bartosz Siebert. Jedenastkę na gola pewnie zamienił Adrian Niewiadomski.

Kolejne minuty pierwszej połowy obfitowały w sytuacje dla gospodarzy. Z rzutu wolnego uderzał Mateusz Borys. Bramkarz Ślęzy Jarosław Krawczyk miał problemy, ale poradził sobie z obroną tego strzału.

Najdogodniejszą sytuację w tej części gry miał jednak Piotr Andrzejczak, który po dobrym dośrodkowaniu Mariusz Kaczmarczyka trafił w słupek.

Po zmianie stron coraz bardziej dominowali goście. W 59 minucie gola zdobył Maciej Firlej, a w 78 minucie Ślęza wzorowo rozmontowała bezradną obronę zielonogórzan, co bramką okrasił Jakub Jakubczyk.