Home / Sport / Piłka Nożna / KSF Zielona Góra: Remis na własne życzenie
Piłka Nożna (fot. Krystian Machalica)

KSF Zielona Góra: Remis na własne życzenie

Pierwsze minuty były popisem nieskuteczności ofensywnych zawodników KSF-u. W ciągu około 17 minut można było uspokoić sytuację na boisku i grać według zaleceń szkoleniowca. Później tempo meczu spadło i o wiele trudniej było oddać celny strzał na bramkę Bytomian.

W 35' minucie Radosław Czerny udowodnił, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i zdobył gola na 1:0. Wszystko za sprawą Krzysztofa Marczaka, który na własne życzenie stracił piłkę, dzięki czemu rywale szybką kontrą wpakowali ją w siatkę. Do końca pierwszej połowy to Odra sprawiała więcej kłopotów i o mały włos, a KSF przegrywałby 2:0.

W przerwie trener Miś zmienił aż 3 zawodników. Na boisku pojawili się Roman Kopacz, Michał Kroczek oraz Krystian Seredyński. Na efekty trzeba było czekać tylko 10 minut.  Zamieszanie pod polem karnym przeciwnika wykorzystał Wojciech Pabich i było już 1:1. Zawodnicy KSF-u byli już zmęczeni (w środę grali 120 w Pucharze Polski), a rywale bronili dobrego wyniku. Z tych przyczyn mecz nie zachwycał. W końcówce goście mieli jeszcze swoje okazje, ale piłka jak zaczarowana nie trafiała w bramkę.

KSF traci pierwsze w sezonie punkty. Jest to spowodowane własnymi błędami, nad którymi będzie trzeba popracować na treningach.