poniedziałek , 5 Grudzień 2016
Home / Sport / Piłka Nożna / KSF zdobędzie wyspę?
KSF Zielona Góra pewnie kroczy do zielonogórskiej klasy okręgowej. (fot. falubaz.com)

KSF zdobędzie wyspę?

Świnoujscy "Wyspiarze" do pierwszoligowa dryżyna, która w bieżącym sezonie radzi sobie znakomicie. Na półmetku rozgrywej zespół prowadzony przez Dominika Nowaka przewodzi w tabeli z dorobkiem 40 punktów. Bilans spotkań Floty to: 13 zwycięstw, 1 remis oraz 3 porażki. Najlepszym strzelcem zespołu jest Sebastian Olszar (8 goli).

Tak gra Flota…

KSF Zielona Góra to także pierwszy zespół w klasyfikacji, tyle tylko, że A Klasy. Zespół z Winnego Grodu jak dotąd przegrał tylko raz, z Czarnymi Jelenin 2:3. Reszta, czyli czternaście ligowych konfrontacji należała do drużyny szkolonej przez grającego trenera Przemysława Adamczaka.

…a tak KSF

KSF jeszcze nigdy nie mierzył się z tak silnym przeciwnikiem. Sobotnia rywalizacja w Świnoujściu została rorganizowana w ramach XXI finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Flota Swinoujście – KSF Zielona Góra, sobota (12 stycznia) godz. 13:30. Spotkanie zostanie rozegrane w formie dwóch połów, każda z nich potrwa 35 minut.

Autor: Łukasz Radkiewicz