Kiedyś musi być ten pierwszy raz. Piłkarki UKP tracą punkty

Już w pierwszych sekundach Marta Piłat musiała wyciągać piłkę z siatki. Brak koncentracji spowodował, że panie nie mogły się zmobilizować i wyciągnąć wniosków. Pierwsza połowa zakończyła się porażką 2:0.

W drugiej połowie zielonogórzanki potrafiły ostudzić głowę, ale nie wiele to zmieniło. Błędy w podaniach, kontruowaniu akcji, czy też kryciu dały rywalkom świetne okazje do zdobycia bramki. Honor drużyny uratowała niezawodna Justyna Fedec. Ostateczni wynik to 4:1.

Porażka nic nie zmieniła w III-ligowej tabeli. Na pierwszym miejscu Stelmet UKP z 24 punktami. Wiceliderem jest Stilon III, który ma na koncie 16 oczek. Z drużyną Stilon IV  zielonogórzanki zmierzą się w następnej kolejce. Ich najbliższy przeciwnik zajmuje trzecie miejsce w miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Ostatnie jest Lubsko, które doznaje na razie samych porażek.

Stilon III – Stelmet UKP 4:1 (2:0)

Autor: Krystian Machalica