Gorzowianki bez szans w Zielonej Górze

Zielonogórzanki swoje spotkanie rozpoczęły z małą tremą. Jednak licznie zgormadzona publiczność ochoczo zagrzewała zawodniczki do walki. Poskutkowało, Karolina Siepko otworzyła prawdziwy worek z bramkami. W ciągu pierwszej połowy gospodynie zdążyły zaaplikować gościom aż 7 trafień. Stilon w tej sytuacji był bezradny.

Gorzowianki jednak wyszły na drugą połowę bardzo zmobilizowane i to one starały się stwarzać zagrożenie pod bramką zielonogórzanek. Skuteczna obrona pozwoliła dowieźć wynik do końca spotkania. Tym samym żeńska drużyna Stelmetu UKP Zielona Góra zainaugurowała rundę wiosenną zwycięstwem 7:0.