Home / Sport / Piłka Nożna / Czy „trzynastka” okaże się jednak szczęśliwa?
Logo Stelmet UKP (fot. Stelmet UKP)

Czy „trzynastka” okaże się jednak szczęśliwa?

W ostatniej kolejce Stelmet UKP przerwał passę spotkań bez zwycięstwa i pokonał po nerwowej końcówce Błękitnych Stargard Szczeciński 2:1. Wynik spotkania otworzył Wojciech Okińczyc (42'), a rezultat ustalił Bartosz Olejniczak ('87). Bramkę dla gości zdobył Michał Magnuski (65'). Miejmy nadzieję, że w sobotę Stelmet UKP podtrzyma formę i odniesie drugie zwycięstwo z rzędu. O dobry wynik nie będzie jednak łatwo, bowiem drużyna Górnika radzi sobie bardzo dobrze i w ligowej tabeli zajmuje wysoką, trzecią lokatę.

Początek meczu o godz. 15:00 na stadionie w Wałbrzychu. Z kolei w niedzielę II drużyna Stelmetu zagra na wyjeździe z Sokołem Dąbrówką Wlkp. Tego samego dnia juniorzy zmierzą się w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów Miedzią Legnica

Autor: Damian Łobacz