Home / Sport / Piłka Nożna / Campus B lepszy od tego z Podgórnej! [MP3 + Video]

Campus B lepszy od tego z Podgórnej! [MP3 + Video]

Gole w poniedziałek zdobywali dla Campusu A: Bartosz Borecki, Gracjan Lewicki, Szymon Fleszar i Mateusz Kisiński. Dla Campusu B: Mateusz Bartczak dwie oraz Adrian Niedźwiecki również dwa trafienia.
Druga połowa to dominacja wydziału matematycznego i doprowadzenie przez jego reprezentantów do remisu 4:4. Takim też wynikiem zakończyła się ta rywalizacja, w której to po rzutach karnych wygrał Campus B.

Inicjatorem zawodów był Jacek Sajnóg, który swierdził w rozmowie z Akademickim Radiem Index, że nie miał najmniejszych kłopotów z wyborem dyscypliny rywalizacji. Jak zauważa, piła nożna cieszy się dużym zainteresowaniem w Zielonej Górze (jeden z przykładów: 6-tki piłkarskie) jak i całej Polsce.

Pojedynek wydziału humanistycznego z matematycznym rozpoczął się o godz. 16. Natomiast przed tą konfrontacją pokazowo zagrały kobiety tj. drużyna Lechii UKP prowadzona przez Tomasza Deutschmanna oraz studentki AZS-u UZ (zespół sformowany przez Jacka Sajnóga). Końcowy wynik spotkania brzmiał: 4:1 na korzyść Lechistek.

Autor: Bartosz Jędraś, Łukasz Radkiewicz