Home / Sport / Koszykówka / Zrównoważyć bilans
(fot. Zastal Zielona Góra)

Zrównoważyć bilans

W sobotnim spotkaniu rywalami zielonogórzan będą zawodnicy obecnego wicelidera tabeli, ekipy  BIG STAR Tychy. Tyszanie  to jedna z rewelacji tegorocznych rozgrywek – ich bilans spotkań to 7 zwycięstw i tylko 2 porażki. Co ciekawie w każdym meczy BIG STAR gra praktycznie tylko piątką zawodników – Krzysztofem Mielczarkiem, Mirosławem Frankowskim, Damianem Kuligiem, Tomaszem  Bzdyrą i Łukaszem Pacochą.  To, że piątką nie da się ciągle wygrywać tyszanie przekonali się w ostatniej kolejce, gdy przegrali z Żubrami Białystok. Wnioski w klubie na pewno zostały wyciągnięte. Czy zmiany zobaczymy już w sobotnim meczu z zielonogórzanami?

Nawet jeśli tak, miejmy nadzieję, że nie przyniosą one zamierzonego rezultatu. Zastalowcy bowiem rozpaczliwie potrzebują zwycięstwa. Po ostatnich porażkach daje się wyczuć nerwową atmosferę.  Drużyna wypadła z czołowej ósemki i obecnie zajmuje dopiero 10 miejsce w tabeli. Do końca rundy zasadniczej zostało jeszcze sporo spotkań, ale kibice już teraz drżą o to, czy zamierzony przed sezonem cel, w postaci spokojnego utrzymania będzie zrealizowany. Wszystko w rękach zawodników, którzy, miejmy nadzieję, tym razem wykażą się skutecznością większą od rywali.

Informacje organizacyjne:

1.Mecz rozpocznie się o godz.18.00
2.Czynne będą dwie kasy, które zostaną otwarte o godz.17.00
3.Bilety w cenach: Normalne-16zł, ulgowe-8zł.
4.Posiadacze karnetów i kart wolnego wstępu oraz dziennikarze posiadający akredytacje wejście B, kibice z biletami wejścia A i B
5.W kasach biletowych będzie można zaopatrzyć się w bezpłatne programy meczowe.
6.Tradycyjnie w przerwie meczu rozlosowane będą kupony na darmowe przejazdy taksówkami korporacji Hallo Taxi 96-25.
7.W przerwie meczu przewidziano dla kibiców konkurs rzutów z połowy boiska, dla kibica któremu uda się trafić organizatorzy przewidzieli atrakcyjną nagrodę.