poniedziałek , 5 Grudzień 2016
Home / Sport / Koszykówka / WKK pokonało SKM Zastal
(fot. Mateusz Kucza)

WKK pokonało SKM Zastal

SKM-owi Zastal Zielona Góra udało się uzyskać prowadzenie jedynie  po pierwszej kwarcie, wtedy to zielonogórzanie wygrywali 4 punktami. Potem zastalowcy grali już tylko gorzej. A ostatecznie przegrali różnicą aż 36 punktów (86:50). Pod koniec spotkania  trener Bogusław Onufrowicz dał odpocząć, przed ważnym dzisiejszym meczem  z Novum Lublin, swoim liderom Filipowi Matczakowi, Nikodemowi Sirijatowiczowi. Najwięcej punktów dla Zastalu zdobył Grzegorz Paszek 14, Filip Matczak 11. Natomiast  w WKK najlepiej punktowali Piotr Niedźwiedzki 24 i Jakub Koelner 23.

O 18.15 SKM Zastal Zielona Góra zmierzy się z gospodarzem turnieju Novum Lublin, jeśli wygramy zagramy w półfinale.

Autor: Patrycja Wolińska