czwartek , 8 Grudzień 2016
Home / Sport / Koszykówka / Terminarz rozgrywek I Ligi
fot. Zastal Zielona Góra
(fot. Zastal Zielona Góra)

Terminarz rozgrywek I Ligi

1. kolejka 20/21.09.2008 r.
ŁKS Łódź – Zastal Zielona Góra
Polonia 2011 Warszawa – Sokół Łańcut
Sudety Jelenia Góra – Siarka Tarnobrzeg
MMKS Dąbrowa Górnicza – Big Star Tychy
AZS AWF Katowice – Żubry Białystok
Stal Stalowa Wola – AZS OSRiR Kalisz
Resovia Rzeszów – BT Wózki Pruszków
MOSiR Krosno – Prokom Trefl II Sopot

2. kolejka 27/28.09.2008 r.
Zastal Zielona Góra – MOSiR Krosno
BT Wózki Pruszków – Prokom Trefl II Sopot
AZS OSRiR Kalisz – Resovia Rzeszów
Żubry Białystok – Stal Stalowa Wola
Big Star Tychy – AZS AWF Katowice
Siarka Tarnobrzeg – MMKS Dąbrowa Górnicza
Sokół Łańcut – Sudety Jelenia Góra
ŁKS Łódź – Polonia 2011 Warszawa

3. kolejka 4/5.10.2008 r.
Polonia 2011 Warszawa – Zastal Zielona Góra
Sudety Jelenia Góra – ŁKS Łódź
MMKS Dąbrowa Górnicza – Sokół Łańcut
AZS AWF Katowice – Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola – Big Star Tychy
Resovia Rzeszów – Żubry Białystok
Prokom Trefl II Sopot – AZS OSRiR Kalisz
MOSiR Krosno – BT Wózki Pruszków

4. kolejka 8.10.2008 r. (środa)
Zastal Zielona Góra – BT Wózki Pruszków
AZS OSRiR Kalisz – MOSiR Krosno
Żubry Białystok – Prokom Trefl II Sopot
Big Star Tychy – Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola
Sokół Łańcut – AZS AWF Katowice
ŁKS Łódź – MMKS Dąbrowa Górnicza
Polonia 2011 Warszawa – Sudety Jelenia Góra

5. kolejka 11/12.10.2008 r.
Sudety Jelenia Góra – Zastal Zielona Góra
MMKS Dąbrowa Górnicza – Polonia 2011 Warszawa
AZS AWF Katowice – ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola – Sokół Łańcut
Resovia Rzeszów- Siarka Tarnobrzeg
Prokom Trefl II Sopot – Big Star Tychy
MOSiR Krosno – Żubry Białystok
BT Wózki Pruszków – AZS OSRiR Kalisz

6. kolejka 18/19.10.2008 r.
Zastal Zielona Góra – AZS OSRiR Kalisz
Żubry Białystok – BT Wózki Pruszków
Big Star Tychy – MOSiR Krosno
Siarka Tarnobrzeg – Prokom Trefl II Sopot
Sokół Łańcut – Resovia Rzeszów
ŁKS Łódź – Stal Stalowa Wola
Polonia 2011 Warszawa – AZS AWF Katowice
Sudety Jelenia Góra – MMKS Dąbrowa Górnicza

7. kolejka 25/26.10.2008 r.
MMKS Dąbrowa Górnicza – Zastal Zielona Góra
AZS AWF Katowice – Sudety Jelenia Góra
Stal Stalowa Wola – Polonia 2011 Warszawa
Resovia Rzeszów – ŁKS Łódź
Prokom Trefl II Sopot – Sokół Łańcut
MOSiR Krosno – Siarka Tarnobrzeg
BT Wózki Pruszków – Big Star Tychy
AZS OSRiR Kalisz – Żubry Białystok

8. kolejka 29.10.2008 r. (środa)
Zastal Zielona Góra – Żubry Białystok
Big Star Tychy – AZS OSRiR Kalisz
Siarka Tarnobrzeg – BT Wózki Pruszków
Sokół Łańcut – MOSiR Krosno
ŁKS Łódź – Prokom Trefl II Sopot
Polonia 2011 Warszawa – Resovia Rzeszów
Sudety Jelenia Góra – Stal Stalowa Wola
MMKS Dąbrowa Górnicza – AZS AWF Katowice

9. kolejka 8/9.11.2008 r.
AZS AWF Katowice – Zastal Zielona Góra
Stal Stalowa Wola – MMKS Dąbrowa Górnicza
Resovia Rzeszów- Sudety Jelenia Góra
Prokom Trefl II Sopot – Polonia 2011 Warszawa
MOSiR Krosno – ŁKS Łódź
BT Wózki Pruszków – Sokół Łańcut
AZS OSRiR Kalisz – Siarka Tarnobrzeg
Żubry Białystok – Big Star Tychy

10. kolejka 15/16.11.2008 r.
Zastal Zielona Góra – Big Star Tychy
Siarka Tarnobrzeg – Żubry Białystok
Sokół Łańcut – AZS OSRiR Kalisz
ŁKS Łódź – BT Wózki Pruszków
Polonia 2011 Warszawa – MOSiR Krosno
Sudety Jelenia Góra – Prokom Trefl II Sopot
MMKS Dąbrowa Górnicza – Resovia Rzeszów
AZS AWF Katowice – Stal Stalowa Wola

11. kolejka 22/23.11.2008 r.
Stal Stalowa Wola – Zastal Zielona Góra
Resovia Rzeszów- AZS AWF Katowice
Prokom Trefl II Sopot – MMKS Dąbrowa Górnicza
MOSiR Krosno – Sudety Jelenia Góra
Polonia 2011 Warszawa – BT Wózki Pruszków
AZS OSRiR Kalisz – ŁKS Łódź
Żubry Białystok – Sokół Łańcut
Big Star Tychy – Siarka Tarnobrzeg

12. kolejka 26.11.2008 r. (środa)
Zastal Zielona Góra – Siarka Tarnobrzeg
Sokół Łańcut – Big Star Tychy
ŁKS Łódź – Żubry Białystok
Polonia 2011 Warszawa – AZS OSRiR Kalisz
Sudety Jelenia Góra – BT Wózki Pruszków
MMKS Dąbrowa Górnicza – MOSiR Krosno
AZS AWF Katowice – Prokom Trefl II Sopot
Stal Stalowa Wola – Resovia Rzeszów

13. kolejka 29/30.11.2008 r.
Resovia Rzeszów- Zastal Zielona Góra
Prokom Trefl II Sopot – Stal Stalowa Wola
MOSiR Krosno – AZS AWF Katowice
BT Wózki Pruszków – MMKS Dąbrowa Górnicza
AZS OSRiR Kalisz – Sudety Jelenia Góra
Żubry Białystok – Polonia 2011 Warszawa
Big Star Tychy – ŁKS Łódź
Siarka Tarnobrzeg – Sokół Łańcut

14. kolejka 6/7.12.2008 r.
Zastal Zielona Góra – Sokół Łańcut
ŁKS Łódź – Siarka Tarnobrzeg
Polonia 2011 Warszawa – Big Star Tychy
Sudety Jelenia Góra – Żubry Białystok
MMKS Dąbrowa Górnicza – AZS OSRiR Kalisz
AZS AWF Katowice – BT Wózki Pruszków
Stal Stalowa Wola – MOSiR Krosno
Resovia Rzeszów- Prokom Trefl II Sopot

15. kolejka 13/14.12.2008 r.
Prokom Trefl II Sopot – Zastal Zielona Góra
MOSiR Krosno – Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola – BT Wózki Pruszków
AZS OSRiR Kalisz – AZS AWF Katowice
Żubry Białystok – MMKS Dąbrowa Górnicza
Big Star Tychy – Sudety Jelenia Góra
Siarka Tarnobrzeg – Polonia 2011 Warszawa
Sokół Łańcut – ŁKS Łódź

16. kolejka 20/21.12.2008 r.
Zastal Zielona Góra – ŁKS Łódź
Sokół Łańcut – Polonia 2011 Warszawa
Siarka Tarnobrzeg – Sudety Jelenia Góra
Big Star Tychy – MMKS Dąbrowa Górnicza
Żubry Białystok – AZS AWF Katowice
AZS OSRiR Kalisz – Stal Stalowa Wola
BT Wózki Pruszków – Resovia Rzeszów
Prokom Trefl II Sopot – MOSiR Krosno

17. kolejka 3/4.01.2009 r.
MOSiR Krosno – Zastal Zielona Góra
Prokom Trefl II Sopot – BT Wózki Pruszków
Resovia Rzeszów- AZS OSRiR Kalisz
Stal Stalowa Wola – Żubry Białystok
AZS AWF Katowice – Big Star Tychy
MMKS Dąbrowa Górnicza – Siarka Tarnobrzeg
Sudety Jelenia Góra – Sokół Łańcut
Polonia 2011 Warszawa – ŁKS Łódź

18. kolejka 10/11.01.2009 r.
Zastal Zielona Góra – Polonia 2011 Warszawa
ŁKS Łódź – Sudety Jelenia Góra
Sokół Łańcut – MMKS Dąbrowa Górnicza
Siarka Tarnobrzeg – AZS AWF Katowice
Big Star Tychy – Stal Stalowa Wola
Żubry Białystok – Resovia Rzeszów
AZS OSRiR Kalisz – Prokom Trefl II Sopot
BT Wózki Pruszków – MOSiR Krosno

19. kolejka 14.01.2009 r. (środa)
BT Wózki Pruszków – Zastal Zielona Góra
MOSiR Krosno – AZS OSRiR Kalisz
Prokom Trefl II Sopot – Żubry Białystok
Resovia Rzeszów- Big Star Tychy
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
AZS AWF Katowice – Sokół Łańcut
MMKS Dąbrowa Górnicza – ŁKS Łódź
Sudety Jelenia Góra – Polonia 2011 Warszawa

20. kolejka 17/18.01.2009 r.
Zastal Zielona Góra – Sudety Jelenia Góra
Polonia 2011 Warszawa – MMKS Dąbrowa Górnicza
ŁKS Łódź – AZS AWF Katowice
Sokół Łańcut – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Resovia Rzeszów
Big Star Tychy – Prokom Trefl II Sopot
Żubry Białystok – MOSiR Krosno
AZS OSRiR Kalisz – BT Wózki Pruszków

21. kolejka 24/25.01.2009 r.
AZS OSRiR Kalisz – Zastal Zielona Góra
BT Wózki Pruszków – Żubry Białystok
MOSiR Krosno – Big Star Tychy
Prokom Trefl II Sopot – Siarka Tarnobrzeg
Resovia Rzeszów- Sokół Łańcut
Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź
AZS AWF Katowice – Polonia 2011 Warszawa
MMKS Dąbrowa Górnicza – Sudety Jelenia Góra

22. kolejka 31.01.2009 r.
Zastal Zielona Góra – MMKS Dąbrowa Górnicza
Sudety Jelenia Góra – AZS AWF Katowice
Polonia 2011 Warszawa – Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów
Sokół Łańcut – Prokom Trefl II Sopot
Siarka Tarnobrzeg – MOSiR Krosno
Big Star Tychy – BT Wózki Pruszków
Żubry Białystok – AZS OSRiR Kalisz

23. kolejka 4.02.2009 r. (środa)
Żubry Białystok – Zastal Zielona Góra
AZS OSRiR Kalisz – Big Star Tychy
BT Wózki Pruszków – Siarka Tarnobrzeg
MOSiR Krosno – Sokół Łańcut
Prokom Trefl II Sopot – ŁKS Łódź
Resovia Rzeszów- Polonia 2011 Warszawa
Stal Stalowa Wola – Sudety Jelenia Góra
AZS AWF Katowice – MMKS Dąbrowa Górnicza

24. kolejka 7/8.02 2009 r.
Zastal Zielona Góra – AZS AWF Katowice
MMKS Dąbrowa Górnicza – Stal Stalowa Wola
Sudety Jelenia Góra – Resovia Rzeszów
Polonia 2011 Warszawa – Prokom Trefl II Sopot
ŁKS Łódź – MOSiR Krosno
Sokół Łańcut – BT Wózki Pruszków
Siarka Tarnobrzeg – AZS OSRiR Kalisz
Big Star Tychy – Żubry Białystok

25. kolejka 14/15.02.2009 r.
Big Star Tychy – Zastal Zielona Góra
Żubry Białystok – Siarka Tarnobrzeg
AZS OSRiR Kalisz – Sokół Łańcut
BT Wózki Pruszków – ŁKS Łódź
MOSiR Krosno – Polonia 2011 Warszawa
Prokom Trefl II Sopot – Sudety Jelenia Góra
Resovia Rzeszów – MMKS Dąbrowa Górnicza
Stal Stalowa Wola – AZS AWF Katowice

26. kolejka 21/22.02.2009 r.
Zastal Zielona Góra – Stal Stalowa Wola
AZS AWF Katowice – Resovia Rzeszów
MMKS Dąbrowa Górnicza – Prokom Trefl II Sopot
Sudety Jelenia Góra – MOSiR Krosno
BT Wózki Pruszków – Polonia 2011 Warszawa
ŁKS Łódź – AZS OSRiR Kalisz
Sokół Łańcut – Żubry Białystok
Siarka Tarnobrzeg – Big Star Tychy

27. kolejka 25.02.2009 r. (środa)
Siarka Tarnobrzeg – Zastal Zielona Góra
Big Star Tychy – Sokół Łańcut
Żubry Białystok – ŁKS Łódź
AZS OSRiR Kalisz – Polonia2011 Warszawa
BT Wózki Pruszków – Sudety Jelenia Góra
MOSiR Krosno – MMKS Dąbrowa Górnicza
Prokom Trefl II Sopot – AZS AWF Katowice
Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola

28. kolejka 28.02/1.03.2009 r.
Zastal Zielona Góra – Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola – Prokom Trefl II Sopot
AZS AWF Katowice – MOSiR Krosno
MMKS Dąbrowa Górnicza – BT Wózki Pruszków
Sudety Jelenia Góra – AZS OSRiR Kalisz
Polonia 2011 Warszawa – Żubry Białystok
ŁKS Łódź – Big Star Tychy
Sokół Łańcut – Siarka Tarnobrzeg

29. kolejka 7/8.03.2009 r.
Sokół Łańcut – Zastal Zielona Góra
Siarka Tarnobrzeg – ŁKS Łódź
Big Star Tychy – Polonia 2011 Warszawa
Żubry Białystok – Sudety Jelenia Góra
AZS OSRiR Kalisz – MMKS Dąbrowa Górnicza
BT Wózki Pruszków – AZS AWF Katowice
MOSiR Krosno – Stal Stalowa Wola
Prokom Trefl II Sopot – Resovia Rzeszów

30. kolejka 14/15.03.2009 r.
Zastal Zielona Góra – Prokom Trefl II Sopot
Resovia Rzeszów – MOSiR Krosno
BT Wózki Pruszków – Stal Stalowa Wola
AZS AWF Katowice – AZS OSRiR Kalisz
MMKS Dąbrowa Górnicza – Żubry Białystok
Sudety Jelenia Góra – Big Star Tychy
Polonia 2011 Warszawa – Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łódź – Sokół Łańcut
       
Terminarz play-off:

I RUNDA:
21-22.03.09
28-29.03.09
1.04.09

II RUNDA:
18-19.04.09
25-26.04.09
29.04.09

III RUNDA:
2.05.09
6.05.09

Terminarz play-out:

21-22.03.09
28-29.03.09
1.04.09
Autor: Weronika Górnicka

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close