niedziela , 11 Grudzień 2016
Home / Sport / Koszykówka / Stelmet vs. Trefl – zawodnicy o meczu
Stelmet Zielona Góra (fot. mat. prasowe)

Stelmet vs. Trefl – zawodnicy o meczu

Przypomnijmy, że spotkanie zakończyło się wynikiem 90:88. Najskuteczniej zaprezentowali się Łukasz Koszarek i Christian Eyenga w barwach Stelmetu oraz Yemi Gadri-Nicholson oraz Adam Waczyński.

Na meczu obecni byli Alex Niebrzegowski oraz Łukasz Ostrowski, którym udało się porozmawiać z reprezentantami obu klubów.

Zdobywca 4 punktów, Adam Hrycaniuk, zauważył, że zielonogórzanie zbyt nerwowo podeszli do całego spotkania. Kluczowe dla wyniku były akcje rozegrane już w I i II kwarcie. Mankamenty, które wymienia popularny „Hrycan” to przede wszystkim trwonienie przewagi.

Adam Hrycaniuk – Stelmet

O nerwowości wspomina również Kamil Chanas. Reprezentant gospodarzy wspomniał także o najbliższym meczu Euroligowym. Kamil zapowiada, że do Malagi pojadą z pełną wiarą w zwycięstwo.

Kamil Chanas – Stelmet

Menadżer generalny Stelmetu Walter Jeklin zwrócił uwagę na defensywę gospodarzy. Zapowiedział  również, że to właśnie nad tym elementem gry trzeba będzie nadal pracować i rozwijać.

Walter Jeklin – menadżer generalny Stelmetu

Trener Trefla Sopot Darius Maskoliunas zauważa, że na takie mecze ma za krótką ławkę rezerwowych.