czwartek , 24 Sierpień 2017
Home / Sport / KOSZYKÓWKA: / Mamy się bać? Stelmet wyraźnie przegrał z Anwilem

Mamy się bać? Stelmet wyraźnie przegrał z Anwilem

Stelmet BC Zielona Góra przegrał wczoraj we Włocławku z Anwilem 68:81 i stracił prowadzenie w PLK właśnie na rzecz zespołu Igora Milicicia.

Nie sama porażka, a rozmiary i zwłaszcza styl może niepokoić. Anwil w pierwszej połowie był dużo lepszym zespołem od Mistrzów Polski. Po zmianie stron podopieczni Artura Gronka starali się walczyć o odrobienie strat, ale końcówka znów należała do gospodarzy. Stelmet miał problemy ze stratami. W całym meczu zielonogórzanie zanotowali ich aż 17.

W sobotę biało-zieloni zagrają u siebie z PGE Turowem Zgorzelec. Mecz o 18:00.

Anwil – Stelmet 81:68 (22:13, 23:17, 15:19, 21:19)