Home / Sport / KOSZYKÓWKA: / Panowie, skończcie to dzisiaj!
PLK: Stelmet BC - Polpharma Starogard Gdański (foto: MK)

Panowie, skończcie to dzisiaj!

Polpharma Starogard Gdański – Stelmet BC Zielona Góra, dziś starcie nr 4 w ćwierćfinale play-off. W środę Mistrzowie Polski przegrali dość nieoczekiwanie 63:65, prezentując się fatalnie zwłaszcza w czwartej kwarcie.

Dziś zespół Artura Gronka pała żądzą rewanżu za środowy pojedynek. Początek spotkania o 17:45. Gdyby Stelmet po raz drugi potknął się w Starogardzie, wówczas zwycięzcę wyłoni piąty, decydujący pojedynek w Zielonej Górze. Tak będzie we Włocławku. Anwil wczoraj przegrał w Słupsku z Energą Czarnymi 76:83 po arcyciekawym pojedynku. W całej serii jest remis 2:2 i w niedzielę decydujący mecz we Włocławku.