Mistrzostwo coraz bliżej

Dwa wyjazdowe zwycięstwa w z PGE Turowem Zgorzelec dają dużą przewagę przed rozgrywką, która przenosi się teraz do Zielonej Góry. Dzisiejsze spotkanie nie zaczęło się co prawda dobrze dla podopiecznych Michailo Uvalina, ale II i III kwarta były już prawdziwym popisem naszych zawodników zarówno w grze obronnej, jak i w akcjach pod koszem przeciwnika. Wystarczy wspomnieć, że Stelmet wygrał obie kwarty 24:11 i 26:16.

W komentarzach po meczu zawodnicy ze Zgorzelca zaznaczali, ze przewaga 2:0 w meczach jest wysoka, jednak nie zamierzają się poddawać.

PGE Turów Zgorzelec – Stelmet Zielona Góra 65:79

Kwarty: 22:12, 11:24, 16:26, 16:17

PGE Turów: Opacak 14, Chyliński 11, Cel 10, Kulig 9, Zigeranović 7, Aleksić 6, Robinson 5, Micić 2, Stelmach 1, Jackson 0, Leszczyński 0

Stelmet Zielona Góra: Hosley 22, Hodge 14, Białek 13, Borovnjak 10, Stević 9, Koszarek 4, Cesnauskis 4, Sroka 3, Chanas 0, Seweryn 0, Matczak 0, Lopicić 0

Statystyki z tego spotkania można znaleźc pod tym adresem.