Łódź – flagę zwycięstwa wciagnąć

W pierwszej części meczu lekką przewagę wypracowali sobie zielonogórzanie i na przerwę schodzili z nieznacznym, 8-punktowym prowadzeniem. Druga odsłona meczu to poprawa skuteczności ataku i obrony ekipy Sudetów. Dzięki takiej grze zespół z Jeleniej Góry wysforował się na prowadzenie 46:43. Ostatnia kwarta to jednak agresywna obrona Zastalu, która powodowała błędy rywali i możliwość zdobywania  punktów z szybkiego ataku. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 64:52 dla Zastalu.

W meczu na parkiecie po raz kolejny nie zobaczyliśmy Pawła Wiekiery oraz Sławomira Olszewskiego, którzy leczą urazy.

Z zielonogórskiej ekipy najlepiej w całym turnieju zaprezentował się Rafał Rajewicz, który na mecz zdobywał średnio 18 punktów. Mądrą i efektywną grę pokazali Łukasz Wilczek, Bartosz Sarzało i Łukasz Wiśniewski.

Sudety Jelenia Góra – Zastal Zielona Góra 52:64 (11:18, 13:14, 22:11, 6:21)

Sudety: Samiec 12, R. Niesobski 11, Jankowiak 8, Matczak 7, Wilusz 6, Skrzypczak 3, Grygiel 3, Minciel 2, Sterenga 0, Ł. Niesobski 0, Klimek 0, Tarasewicz 0

Zastal: Rajewicz 22, Sarzało 14, Wiśniewski 11, Chodkiewicz 7, Taberski 5, Wilczek 3, Szepczyński 2, Wróbel 0, Busz 0, Olszewski 0