Home / Sport / Koszykówka / Koszykarze triumfują po mękach [Aktualizacja mp3]
(fot. )

Koszykarze triumfują po mękach [Aktualizacja mp3]

AZS Politechnika Warszawska to rezerwy Polonii 2011 Warszawa, która występuje na parkietach ekstraklasy.

Intermarche Zastal wygrywał do przerwy 48:31, a po trzeciej kwarcie prowadził 75:51. W pewnym momencie gry zielonogórzanie wygrywali aż 28 punktami!

Goście w drugiej części meczu postawili na obronę strefową i rzucali głównie za 3 punkty. W ostatniej kwarcie AZS zdobył 34 punkty, przy czym Zastal tylko 15 "oczek".

Na pomeczowej konferencji prasowej z niewiadomych przyczyn nie stawił się trener AZS-u, Arkadiusz Miłoszewski. Na pytania dziennikarzy odpowiadał za to jego asystent, Michał Spychała.

Autor: Jakub Lesiński