Home / Sport / Koszykówka / Czy znowu utoną?

Czy znowu utoną?

Stelmet Zielona Góra ma za sobą bardzo intensywny okres w tym sezonie. Po niezbyt udanym udziale w Eurolidze i Eurocupie, podopieczni Mihailo Uvalina muszą się skupić wyłącznie na walce o kolejny tytuł Mistrza Polski.

Tarnobrzeżanie mają za sobą fatalną serię 7 porażek z rzędu i przebłysk w postaci zwycięstwa, właśnie ze Stelmetem Zielona Góra w Pucharze Polski. W zeszłej kolejce pojawiła się także wygrana z Anwilem Włocławek 90:80. Stablill z 4 sukcesami i 14 porażkami, znajduje się na 10 miejscu w Tauron Basket Lidze. Tarnobrzeżanie także tydzień temu rozstali się z Rafałem Rajewiczem, który niegdyś reprezentował barwy zielonogórskiego Zastalu i SKM-u Muszkieterowie Nowa Sól.

Zielonogórzanie w meczu pożegnalnym z europejskimi pucharami przegrali z Telentem Oostende, a w ostatnim starciu ligowym potrzebowali dogrywki, aby pokonać Śląsk Wrocław. Kto tym razem będzie górą?