niedziela , 11 Grudzień 2016
Home / Sport / AZS / Futsal: W Gorzowie liczydło potrzebne. AZS gromi!
Mecz Maskopatol - Nankatsu 3:0 (gole: M. Bińczak, 2x P. Zgórski) (fot. Łukasz Radkiewicz)

Futsal: W Gorzowie liczydło potrzebne. AZS gromi!

Reprezentacje dwóch uczelni gorzowskich musiały uznać wyższość przeciwnika z południa województwa. Najpierw AWF potem PWSZ. Zostając przy drugiej nazwie, jej imienniczka z Sulechowa doznała sromotnej przegranej ulegając KU AZS-owi 25:1. Najbardziej zaciętym meczem był pojedynek zielonogórzan z AWF-em Gorzów Wlkp. Więcej o tym w rozmowie z Maciejem Góreckim.

Maciej Górecki (trener KU AZS UZ) opisuje przebieg gorzowskich zawodów

Następne zawody odbędą się w Sulechowie na początku stycznia. Tydzień później "Akademicy" udadzą się ponownie do Gorzowa Wielkopolskiego by potem (jeśli zdołają wywalczyć awans) pojechać do Legnicy (druga połowa lutego) na półfinały Akademickich Mistrzostw Polski. W minionym roku nasz AZS był w ogólnopolskich zmaganiach 5.