Home / Sport / AZS / Udany rewanż Akademików
KU AZS UZ, siatkówka (fot. Łukasz Radkiewicz)

Udany rewanż Akademików

Dlatego tym bardzie akademicy cieszą się  z udanego rewanżu. Jednak ten mecz nie  należał do najłatwiejszych ponieważ  każda z drużyn walczył o każdą piłkę,  dobrym przykładem takiego zaangażowania był  drugi set gdzie zielonogórzanie przegrywali już nawet czterema punktami ale w ostateczności udało  im się przeważyć szalę na swoją korzyść wygrywając w ostateczności 30:28.

Teraz przed naszymi siatkarzami czeka  trzy tygodniowa przerwa. Kolejny mecz akademików dopiero 9 lutego (sobotę) z Orłem Międzyrzecz na hali Uniwersytetu Zielonogórskie  przy ul. Prof.Szafrana.

Autor: Maciej Pelczyński