niedziela , 4 Grudzień 2016
Home / Sport / AZS / Terminarz szczypiornistów na sezon 2011/2012
fot.
(fot. )

Terminarz szczypiornistów na sezon 2011/2012

Zespoły, które przystąpią do sezonu 2011/2012:
 
MKS Poznań
MKS Tęcza Kościan
MKS Zagłębie II Lubin
PWSZ Szczypiorno Kalisz
UKS Olimp Grodków
MKS Żagiew Dzierżoniów
LKS OSiR Komprachcice
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
SKS Orlik Brzeg
MKS Pogoń Oleśnica
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
UKS PR 2 Polkowice
Śląsk Wrocław Handball Team
KU AZS UZ Zielona Góra
 
1 kolejka – 17/18.09.2011
MKS Tęcza Kościan – SKS Orlik Brzeg
MKS Poznań – KU AZS UZ Zielona Góra
MKS Zagłębie II Lubin – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
PWSZ Szczypiorno Kalisz – MKS Pogoń Oleśnica
LKS OSiR Komprachcice – Śląsk Wrocław Handball Team
UKS Olimp Grodków – UKS PR 2 Polkowice
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – MKS Żagiew Dzierżoniów
 
2 kolejka – 24/25.09.2011
SKS Orlik Brzeg – MKS Żagiew Dzierżoniów
UKS PR 2 Polkowice – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
Śląsk Wrocław Handball Team – UKS Olimp Grodków
MKS Pogoń Oleśnica – LKS OSiR Komprachcice
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – PWSZ Szczypiorno Kalisz
KU AZS UZ Zielona Góra – MKS Zagłębie II Lubin
MKS Tęcza Kościan – MKS Poznań
 
3 kolejka – 30.09/01.10.2011
MKS Poznań – SKS Orlik Brzeg
MKS Zagłębie II Lubin – MKS Tęcza Kościan
PWSZ Szczypiorno Kalisz – KU AZS UZ Zielona Góra
LKS OSiR Komprachcice – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
UKS Olimp Grodków – MKS Pogoń Oleśnica
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – Śląsk Wrocław Handball Team
MKS Żagiew Dzierżoniów – UKS PR 2 Polkowice
 
4 kolejka – 08/09.10.2011
SKS Orlik Brzeg – UKS PR 2 Polkowice
Śląsk Wrocław Handball Team – MKS Żagiew Dzierżoniów
MKS Pogoń Oleśnica – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – UKS Olimp Grodków
KU AZS UZ Zielona Góra – LKS OSiR Komprachcice
MKS Tęcza Kościan – PWSZ Szczypiorno Kalisz
MKS Poznań – MKS Zagłębie II Lubin
 
5 kolejka – 15/16.10.2011
MKS Zagłębie II Lubin – SKS Orlik Brzeg
PWSZ Szczypiorno Kalisz – MKS Poznań
LKS OSiR Komprachcice – MKS Tęcza Kościan
UKS Olimp Grodków – KU AZS UZ Zielona Góra
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
MKS Żagiew Dzierżoniów – MKS Pogoń Oleśnica
UKS PR 2 Polkowice – Śląsk Wrocław Handball Team
 
6 kolejka – 22/23.10.2011
SKS Orlik Brzeg – Śląsk Wrocław Handball Team
MKS Pogoń Oleśnica – UKS PR 2 Polkowice
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – MKS Żagiew Dzierżoniów
KU AZS UZ Zielona Góra – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
MKS Tęcza Kościan- UKS Olimp Grodków
MKS Poznań – LKS OSiR Komprachcice
MKS Zagłębie II Lubin – PWSZ Szczypiorno Kalisz
 
7 kolejka – 29/30.10.2011
PWSZ Szczypiorno Kalisz – SKS Orlik Brzeg
LKS OSiR Komprachcice – MKS Zagłębie II Lubin
UKS Olimp Grodków – MKS Poznań
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – MKS Tęcza Kościan
MKS Żagiew Dzierżoniów – KU AZS UZ Zielona Góra
UKS PR 2 Polkowice – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
Śląsk Wrocław Handball Team – MKS Pogoń Oleśnica
 
8 kolejka – 12/13.11.2011
SKS Orlik Brzeg – MKS Pogoń Oleśnica
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – Śląsk Wrocław Handball Team
KU AZS UZ Zielona Góra – UKS PR 2 Polkowice
MKS Tęcza Kościan – MKS Żagiew Dzierżoniów
MKS Poznań – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
MKS Zagłębie II Lubin – UKS Olimp Grodków
PWSZ Szczypiorno Kalisz – LKS OSiR Komprachcice
 
9 kolejka – 19/22.11.2011
LKS OSiR Komprachcice – SKS Orlik Brzeg
UKS Olimp Grodków – PWSZ Szczypiorno Kalisz
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – MKS Zagłębie II Lubin
MKS Żagiew Dzierżoniów – MKS Poznań
UKS PR 2 Polkowice – MKS Tęcza Kościan
Śląsk Wrocław Handball Team – KU AZS UZ Zielona Góra
MKS Pogoń Oleśnica – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
 
10 kolejka – 26/27.11.2011
SKS Orlik Brzeg – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
KU AZS UZ Zielona Góra – MKS Pogoń Oleśnica
MKS Tęcza Kościan – Śląsk Wrocław Handball Team
MKS Poznań – UKS PR 2 Polkowice
MKS Zagłębie II Lubin – MKS Żagiew Dzierżoniów
PWSZ Szczypiorno Kalisz – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
LKS OSiR Komprachcice – UKS Olimp Grodków
 
11 kolejka – 03/04.12.2011
UKS Olimp Grodków – SKS Orlik Brzeg
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – LKS OSiR Komprachcice
MKS Żagiew Dzierżoniów – PWSZ Szczypiorno Kalisz
UKS PR 2 Polkowice – MKS Zagłębie II Lubin
Śląsk Wrocław Handball Team – MKS Poznań
MKS Pogoń Oleśnica – MKS Tęcza Kościan
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – KU AZS UZ Zielona Góra
 
12 kolejka – 10/11.12.2011
SKS Orlik Brzeg – KU AZS UZ Zielona Góra
MKS Tęcza Kościan – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
MKS Poznań – MKS Pogoń Oleśnica
MKS Zagłębie II Lubin – Śląsk Wrocław Handball Team
PWSZ Szczypiorno Kalisz – UKS PR 2 Polkowice
LKS OSiR Komprachcice – MKS Żagiew Dzierżoniów
UKS Olimp Grodków – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
 
13 kolejka – 17/18.12.2011
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – SKS Orlik Brzeg
MKS Żagiew Dzierżoniów – UKS Olimp Grodków
UKS PR 2 Polkowice – LKS OSiR Komprachcice
Śląsk Wrocław Handball Team – PWSZ Szczypiorno Kalisz
MKS Pogoń Oleśnica – MKS Zagłębie II Lubin
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – MKS Poznań
KU AZS UZ Zielona Góra – MKS Tęcza Kościan
 
II RUNDA
 
14 kolejka – 21/22.01.2012
SKS Orlik Brzeg – MKS Tęcza Kościan
KU AZS UZ Zielona Góra – MKS Poznań
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – MKS Zagłębie II Lubin
MKS Pogoń Oleśnica – PWSZ Szczypiorno Kalisz
Śląsk Wrocław Handball Team – LKS OSiR Komprachcice
UKS PR 2 Polkowice – UKS Olimp Grodków
MKS Żagiew Dzierżoniów – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
 
15 kolejka – 28/29.01.2012
MKS Żagiew Dzierżoniów – SKS Orlik Brzeg
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – UKS PR 2 Polkowice
UKS Olimp Grodków – Śląsk Wrocław Handball Team
LKS OSiR Komprachcice – MKS Pogoń Oleśnica
PWSZ Szczypiorno Kalisz – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
MKS Zagłębie II Lubin – KU AZS UZ Zielona Góra
MKS Poznań – MKS Tęcza Kościan
 
16 kolejka – 04/05.02.2012
SKS Orlik Brzeg – MKS Poznań
MKS Tęcza Kościan – MKS Zagłębie II Lubin
KU AZS UZ Zielona Góra – PWSZ Szczypiorno Kalisz
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – LKS OSiR Komprachcice
MKS Pogoń Oleśnica – UKS Olimp Grodków
Śląsk Wrocław Handball Team – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
UKS PR 2 Polkowice – MKS Żagiew Dzierżoniów
 
17 kolejka – 18/19.02.2012
UKS PR 2 Polkowice – SKS Orlik Brzeg
MKS Żagiew Dzierżoniów – Śląsk Wrocław Handball Team
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – MKS Pogoń Oleśnica
UKS Olimp Grodków – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
LKS OSiR Komprachcice – KU AZS UZ Zielona Góra
PWSZ Szczypiorno Kalisz – MKS Tęcza Kościan
MKS Zagłębie II Lubin – MKS Poznań
 
18 kolejka – 25/26.02.2012
SKS Orlik Brzeg – MKS Zagłębie II Lubin
MKS Poznań – PWSZ Szczypiorno Kalisz
MKS Tęcza Kościan – LKS OSiR Komprachcice
KU AZS UZ Zielona Góra – UKS Olimp Grodków
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
MKS Pogoń Oleśnica – MKS Żagiew Dzierżoniów
Śląsk Wrocław Handball Team – UKS PR 2 Polkowice
 
19 kolejka – 03/04.03.2012
Śląsk Wrocław Handball Team – SKS Orlik Brzeg
UKS PR 2 Polkowice – MKS Pogoń Oleśnica
MKS Żagiew Dzierżoniów – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – KU AZS UZ Zielona Góra
UKS Olimp Grodków – MKS Tęcza Kościan
LKS OSiR Komprachcice – MKS Poznań
PWSZ Szczypiorno Kalisz – MKS Zagłębie II Lubin
 
20 kolejka 10/11.03.2012
SKS Orlik Brzeg – PWSZ Szczypiorno Kalisz
MKS Zagłębie II Lubin – LKS OSiR Komprachcice
MKS Poznań – UKS Olimp Grodków
MKS Tęcza Kościan – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
KU AZS UZ Zielona Góra – MKS Żagiew Dzierżoniów
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – UKS PR 2 Polkowice
MKS Pogoń Oleśnica – Śląsk Wrocław Handball Team
 
21 kolejka – 17/18.03.2012
MKS Pogoń Oleśnica -SKS Orlik Brzeg
Śląsk Wrocław Handball Team – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
UKS PR 2 Polkowice – KU AZS UZ Zielona Góra
MKS Żagiew Dzierżoniów – MKS Tęcza Kościan
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – MKS Poznań
UKS Olimp Grodków – MKS Zagłębie II Lubin
LKS OSiR Komprachcice – PWSZ Szczypiorno Kalisz
 
22 kolejka 24/25.03.2012
SKS Orlik Brzeg – LKS OSiR Komprachcice
PWSZ Szczypiorno Kalisz – UKS Olimp Grodków
MKS Zagłębie II Lubin – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
MKS Poznań – MKS Żagiew Dzierżoniów
MKS Tęcza Kościan – UKS PR 2 Polkowice
KU AZS UZ Zielona Góra – Śląsk Wrocław Handball Team
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – MKS Pogoń Oleśnica
 
23 kolejka – 31.03/01.04.2012
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – SKS Orlik Brzeg
MKS Pogoń Oleśnica – KU AZS UZ Zielona Góra
Śląsk Wrocław Handball Team – MKS Tęcza Kościan
UKS PR 2 Polkowice – MKS Poznań
MKS Żagiew Dzierżoniów – MKS Zagłębie II Lubin
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – PWSZ Szczypiorno Kalisz
UKS Olimp Grodków – LKS OSiR Komprachcice
 
24 kolejka – 14/15.04.2012
SKS Orlik Brzeg – UKS Olimp Grodków
LKS OSiR Komprachcice – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
PWSZ Szczypiorno Kalisz – MKS Żagiew Dzierżoniów
MKS Zagłębie II Lubin – UKS PR 2 Polkowice
MKS Poznań – Śląsk Wrocław Handball Team
MKS Tęcza Kościan – MKS Pogoń Oleśnica
KU AZS UZ Zielona Góra – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
 
25 kolejka – 21.04.2012 r.
KU AZS UZ Zielona Góra – SKS Orlik Brzeg
SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. – MKS Tęcza Kościan
MKS Pogoń Oleśnica – MKS Poznań
Śląsk Wrocław Handball Team – MKS Zagłębie II Lubin
UKS PR 2 Polkowice – PWSZ Szczypiorno Kalisz
MKS Żagiew Dzierżoniów – LKS OSiR Komprachcice
BT Krokus Bystrzyca Kłodzka – UKS Olimp Grodków
 
26 kolejka – 28.04.2012
SKS Orlik Brzeg – BT Krokus Bystrzyca Kłodzka
UKS Olimp Grodków – MKS Żagiew Dzierżoniów
LKS OSiR Komprachcice – UKS PR 2 Polkowice
PWSZ Szczypiorno Kalisz – Śląsk Wrocław Handball Team
MKS Zagłębie II Lubin – MKS Pogoń Oleśnica
MKS Poznań – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
MKS Tęcza Kościan – KU AZS UZ Zielona Góra
Terminarz:sportowefakty.pl

Autor: Mariusz Malinowski

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close