czwartek , 8 Grudzień 2016
Home / Sport / AZS / Siatkarze chcą rozpocząć z przytupem
AZS UZ Zielona Góra - Orzeł Międzyrzecz (fot. Maciej Pelczyński)

Siatkarze chcą rozpocząć z przytupem

Nasi rywale to raczej ligowi średniacy. W zeszłym sezonie zajęli miejsce mniej więcej w połowie stawki. W tych rozgrywkach zdążyli już zaliczyć pierwszą wpadkę przegrywając w Nowej Soli z Astrą 3:0. Tym razem, grając u siebie na pewno będą chcieli zaprezentować się z dużo lepszej strony i wygrać z akademikami.

Ci jednak po zwycięstwie w pierwszym meczu chcą podtrzymać tę passę zgodnie z przysłowiem "Apetyt rośnie w miarę jedzenie". Świetny początek sezonu jest niezwykle istotny. W poprzednich rozgrywkach do awansu na zaplecze Plus Ligi zabrakło niewiele. Teraz zielonogórzanie są nieco bardziej doświadczenie i na pewno zdają sobie sprawę z wagi każdego spotkania.