Home / Sport / AZS / Półfinał AMP w siatkówce Kobiet
Archiwum uzetka.pl (fot. archiwum)

Półfinał AMP w siatkówce Kobiet

Zielonogórzanki w pierwszym meczu pokonały Politechnikę Śląską Gliwice 2:1, takim samym rezultatem zakończył się pojedynek naszych akademiczek w starciu z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu. W obydwu spotkaniach AZS UZ przegrał pierwszego seta i do rozstrzygnięcia dochodziło dopiero w tie-breaku. Jutro podopieczne Marty Daleckiej zmierzą się z Karkonoską Państwową Wyższą Szkołą w Jeleniej Górze. O kolejnych rywalkach w turnieju zadecyduje turniejowa drabinka, którą poznamy po rozegraniu rundy eliminacyjnej.