Home / Sport / AZS / Pierwsza porażka w tym sezonie [Aktualizacja]

Pierwsza porażka w tym sezonie [Aktualizacja]

W pierwszej odsłonie nas zespół przejął dominacje i konsekwentnie kroczył do wygranej 25:22. Później było podobnie. Drugi set to niewielki prowadzenie akademików lecz słabsza końcówka. Walka na przewagi oraz porażka. Można tu spekulować czy aby na pewno decyzja sędziego była słuszna podczas jednego z ataków gracza STS-u Olimpii. 3 i 4 set to blada zagrywka i blok. Zawiodły te elementy, w których byliśmy mocni w poprzednich meczach. AZS UZ przegrywa swój pierwszy mecz w sezonie z liderem II ligi. Taka porażka wstydu nie przynosi ale na pewno zwraca uwagę na pewne elementy.