Olavia pokonana, teraz wyjazd do outsidera

Pierwsze zwycięstwo w tym roku mają już na swoim koncie zawodnicy AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy wygrali z Olavią Oława 3:1.

Pierwszy set zakończył się triumfem zielonogórzan do 22, w kolejnym górą była Olavia do 21. Trzeci i czwarty gładko do 15 i 14 wygrali już jednak zielonogórzanie.

Maciej Januszewski – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Przed akademikami teraz wyjazd do ostatniego w tabeli UKS-u Volley Żarów. U siebie podopieczni  Jakuba Pudzianowskiego nie mieli problemów z pokonaniem rywali bez straty seta. Na zwycięstwo liczą także na wyjeździe.

Po zwycięstwie nad Olavią AZS przesunął się na szóste miejsce w drugiej lidze. Liderem, mimo porażki  w ostatniej kolejce w Nowej Soli z Astrą, pozostał Chrobry Głogów.