niedziela , 4 Grudzień 2016
Home / Sport / AZS / Nie tak mialo byc…Aktualizacja MP3

Nie tak mialo byc…Aktualizacja MP3

Już początek meczu pokazał, że przyjezdni z Neuruppin nie będą stanowili większego zagrożenia dla podopiecznych Marka Książkiewicza. Akademicy szybko uzyskali wysokie prowadzenie 8:3 i z czasem przewaga przybierała coraz to większych rozmiarów. Zespół SV Union nijak próbował sforsować obronę zielonogórzan, na dodatek popełniał mnóstwo prostych błędów z czego rodziły się, nie zawsze skuteczne, kontrataki szczypiornistów z Grodu Bachusa. Na niekorzyść gości jeszcze w pierwszej połowie czerwoną kartkę otrzymał najlepszy zawodnik Unionu, Christopher Anderson i  z czterema bramkami na koncie (z wówczas 8 rzuconych przez cały zespół) opuścił plac gry. Pierwsza połowa kończy  się wynikiem 24:9. Druga odsłona niczym nie różniła się od pierwszych trzydziestu minut, jedyne co rzuca się w oczy to fakt, że zielonogórzanie  stracili zaledwie cztery gole. W tym spotkaniu swój debiut w barwach AZS zaliczył Adam Szarłowicz wychowanek TS ZEW Świebodzin, który jeszcze nie do końca uporał się z kontuzją stawu skokowego.
Najskuteczniejsi w drużynie AZS UZ Zielona Góra byli Kamil Nogajewski i Cyprian Kociszewski autorzy 8 bramek.

Autor: Jan Ratajczak