Home / Sport / AZS: / Mamy terminarz Stelmetu UKP
Logo Stelmet UKP (fot. Stelmet UKP)

Mamy terminarz Stelmetu UKP

GOSPODARZEGOŚCIEDATAGODZ.
Stelmet UKP ZIELONA GÓRA– RUCH ZDZIESZOWICE27-07-1318.00
ROZWÓJ KATOWICE– Stelmet UKP ZIELONA GÓRA03-08-1317.00
Stelmet UKP ZIELONA GÓRA– CHROBRY GŁOGÓW10-08-1318.00
KS POLKOWICE– Stelmet UKP ZIELONA GÓRA17-08-1319.00
Stelmet UKP ZIELONA GÓRA– POLONIA BYTOM24-08-1317.00
MKS KLUCZBORK– Stelmet UKP ZIELONA GÓRA31-08-1315.00
Stelmet UKP ZIELONA GÓRA– GRYF Orlex WEJHEROWO07-09-1317.00
Stelmet UKP ZIELONA GÓRA– RAKÓW CZĘSTOCHOWA14-09-1317.00
OSTROVIA OSTRÓW– Stelmet UKP ZIELONA GÓRA21-09-13 
Stelmet UKP ZIELONA GÓRA– ODRA OPOLE28-09-1316.00
WARTA POZNAŃ– Stelmet UKP ZIELONA GÓRA05-10-1315.00
Stelmet UKP ZIELONA GÓRA– BŁĘKITNI STRGARD SZCZ.12-10-1315.00
GÓRNIK WAŁBRZYCH– Stelmet UKP ZIELONA GÓRA19-10-1315.00
Stelmet UKP ZIELONA GÓRA– ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC26-10-1314.00
JAROTA JAROCIN– Stelmet UKP ZIELONA GÓRA03-11-13 N14.00
Stelmet UKP ZIELONA GÓRA– BYTOVIA BYTÓW09-11-1313.00
KALISIA KALISZ– Stelmet UKP ZIELONA GÓRA16-11-13 
RUCH ZDZIESZOWICE– Stelmet UKP ZIELONA GÓRA23-11-13 

 

Autor: Paweł Hekman

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Komentarze

X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close