Kolejna porażka szczypiornistów AZS-u

Na samym początku kibice byli świadkami wyrównanej rywalizacji. Przy stanie 3:3 rywale niestety zaczęli uciekać doprowadzając do stanu 8:3. Wtedy wynik poprawił Cypis. Przewaga gospodarzy przez następne minuty oscylowały w przedziale od dwóch do cztrech punktów. Pierwsza partia zakończyła się porażką AZS-u 17:13.

W ciągu następnych minut przewaga MTS-u ciągle się powiększała. Akademicy nie byli w stanie nawet zbliżyć się do graczy z Chrzanowa. Przy stanie 24:17 zielonogórzanie poprawili grę w ataku i doprowadzili do wyniku 26:22. Ostatecznie gracze reprezentujący Gród Bachusa przegrali z MTS-em 31:25.

MTS Chrzanów – AZS Zielona Góra 31:25 (17:13)

Autor: Maciej Skorżepo