AZS ZG – AZS UAM Poznań 3:1

Początek meczu należał do zielonogórzan. Zawodnicy gości twierdzili, że przegrali go niesłusznie, lecz to właśnie gospodarze byli górą i wygrali pierwszą odsłonę meczu 25:22. Drugiego seta nasi akademicy przegrali na własne życzenie, szczególnie przez proste błędy w końcówce. Trener Tomasz Paluch podkreślał po meczu, że spotkanie powinniśmy wygrać właściwie 3:0.

W kolejnych dwóch setach zielonogórzanie pokazali jednak kto jest górą w tym meczu. Bardzo dobrze zaprezentowali się Michał Baumgarten, Wojtek Lis i Sławek Janusz. W ostatniej odsłonie AZS właściwie nie miał problemu ze zdobywaniem punktów i ostatecznie wygrał całe spotkanie 3:1.

Na pomeczowe komentarze zapraszamy do Sportowego Salonu Fryzjerskiego, w niedzielę o 20.00 w Radiu Index 96fm!