Home / Sport / AZS / AZS jak na treningu [piłka ręczna-relacja]

AZS jak na treningu [piłka ręczna-relacja]

KU AZS UZ Zielona Góra vs. SKF KPR Sparta Oborniki Wielkopolskie 24:13 (12:8).

Spotkanie od początku rozgrywane było pod dyktando gospodarzy, którzy już po pięciu minutach prowadzili 4:1. Rywale zaczęli jednak grać mądrzej w ataku i przez dłuższy fragment mecz przewaga zielonogórzan oscylowała w granicach dwóch oczek. W zielonogórskiej bramce świetnie wypadł Marek Długosz, który bronił prawie cały mecz na krótkie chwile ustępując miejsca Markowi Kwiatkowskiemu. Pod koniec pierwszej połowy gra AZS-u poprawiła się i po pierwszej połowie wygrywali oni  12:8.

W drugiej partii gościom wyraźne zabrakło koncentracji, dzięki czemu akademicka drużyna  szybko odskakiwała i  wyraźnie dominowała na parkiecie.  Dzięki mądrej grze w obronie i wielkiej formie Marka Długosza zielonogórzanie zakończyli spotkanie z wynikiem 24:13.