niedziela , 4 Grudzień 2016
Home / Informacje / Zielona Góra / Filmowa Góra w niedzielę
fot.
(fot. )

Filmowa Góra w niedzielę

13:00 (Biuro Wystaw Artystycznych) Etiudy XX w, czyli najlepsze etiudy w historii PWSFTViT im. L. Schillera w Łodzi:
1. K. Karabasz „Jak co dzień”
2. A. Wajda „Kiedy ty śpisz”
3. R. Polański „Dwaj ludzie z szafą”
4. J. Skolimowski „Erotyk”/”Hamlet”
5. K. Zanussi „Holden”
6. M. Piwowarski i F. Erol „Kirk Douglas”
7. J. Majewski „Rondo”
8. W. Leszczyński „Zabawa”
9. K. Kieślowski „Urząd”
10. Z. Rybczyński „Take five”
11. J. Kijowski „ZK Sieradz”
12. F. Bajon „Przyczynek do teorii językozawstwa”
13. D. Kędzierzawska „Jajko”
14. J.J. Kolski „Umieranko”

13:00 (4 Róże dla Lucienne) Pokazy Konkursowe – Animacja, Film Eksperymentalny

15:30 (4 Róże Dla Lucienne)TOR-owisko: Magdalena Piekorz „Pręgi”, 2004, 91 min.

16:00 (Teatr Lubuski) Przegląd festiwali partnerskich – Festiwal Filmów i Form Jednomiutowych The One Minutes
1.“TV” Grzegorz Wierzchowski
2.“Red Line” Daniem Kucharski, Magdalena Leśniewska
3.“Bejbe” Irex Janion
4.“Sztuka aktorska” Andrzej Nowiński
5.“Chaplin” Michał Mróz
6.“Bez tytułu” Maja Kurant
7.“Obietnica” Aleksandra Bujewicz
8.“Prezent” Grzegorz Wierzchowski
9.“Finał” Agnieszka Paszkiewicz
10.“Poranek” Paweł Słomkowski
11.“Row, row, row” Marcin Bortkiewicz
12.“The last one minute” Dariusz Skarżyński
13.“Tea” Michał Zieliński
14.“Biegnę” Andrzej Nowiński
15.“Zabiegany świat” Artur Kwasawiec
16.“Mission” Filip Jóźwiak
17.“Minuta ciszy” Władysław Banach
18.“Do tańca” Tomasz Wierzchowski
19.“nowhere” Daniel Koralewski
20.“Dochodzenie” Marek Grzyb
21.“Film polsko-romantyczny” Paweł Korbus
22.“Breslau.23.10.” Krzysztof Wierzbicki
23.“Syzyf” Paweł Kukla
24.“Nieskończoność” Magdalena Łazar-Meisser
25.“Neuro TV: Rescue Kit” Zalibarek
26.“Nowadays” Magda Łukawska
27.“Kółko nad kropką” Magdalena Łazar-Meisser
Oraz najlepsze filmy pierwszej I drugiej edycji festiwalu.

17:00 (4 Róże dla Lucienne) Diamenty Kina: Stanisław Różewicz „Opadły liście z drzew”, 1975, 97 min.

19:00 (4 Róże dla Lucienne) Kino Rosyjskie – Wiera Storożewa “Podróż ze zwierzętami domowymi”, Rosja 2007, 97 min.

20:00 (Scena przy Ratuszu) Pokazy Konkursowe – Komedia, Humor, Pastisz

21:00 (4 Róże dla Lucienne) Impreza Klubowa – wieczór filmowy z horrorem

Autor: Radio Index

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close