niedziela , 4 Grudzień 2016
Home / Informacje / Uczelnia / Samorząd Studentów UZ opublikował wyniki wyborów
fot. PS UZ
Logo Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Zielonogórskiego (fot. PS UZ)

Samorząd Studentów UZ opublikował wyniki wyborów

PARLAMENT STUDENCKI

WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY (1 mandat)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

  

WYDZIAŁ EKONOMII I ZARZĄDZANIA (3 mandaty)

 

Burda Michał

LUZ/UZeciak

liczba głosów

270

mandat

 

Gaweł Ewelina

niezrzeszona

liczba głosów

101

brak mandatu

 

Gawron Maciej

LUZ/Eko-Zarządzanie

liczba głosów

200

mandat

 

Muzyka Tomasz

niezrzeszony

liczba głosów

46

brak mandatu

 

Osowiec Weronika

niezrzeszona

liczba głosów

72

brak mandatu

 

Skubis Katarzyna

niezrzeszona

liczba głosów

36

brak mandatu

 

Słonimiec Justyna

LUZ/Eko-Zarządzanie

liczba głosów

135

mandat

 

Urbański Bartosz

AEGEE-Zielona Góra

liczba głosów

92

brak mandatu

 

Woźnica Kamil

LUZ

liczba głosów

88

brak mandatu

WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI (2 mandaty)

 

Czech Konrad

LUZ/FantASIC

liczba głosów

267

mandat

 

Klinikowski Mariusz

UZ.NET

liczba głosów

68

brak mandatu

 

Piątkowska Angelika Maria

UZ.NET

liczba głosów

81

brak mandatu

 

Pytlowany Marta

FantASIC

liczba głosów

146

mandat

WYDZIAŁ FIZYKI I ASTRONOMII (1 mandat)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY (2 mandaty)

 

Bratuś Miłosz

niezrzeszony

liczba głosów

122

mandat

 

Kozłowski Rafał

niezrzeszony

liczba głosów

101

brak mandatu

 

Sudorowski Bartosz

LUZ/AEGEE-Zielona Góra

liczba głosów

274

mandat

WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA (2 mandaty)

 

Belkiewicz Dawid

niezrzeszony

liczba głosów

52

brak mandatu

 

Bryk Tomasz

LUZ/Solum et Universum

liczba głosów

324

mandat

 

Komarnicki Dawid

SKAMIENIALI

liczba głosów

36

brak mandatu

 

Olejniczak Karolina

niezrzeszona

liczba głosów

54

brak mandatu

 

Szumańska Aleksandra

SKAMIENIALI

liczba głosów

42

brak mandatu

 

Załucka Katarzyna

LUZ/ AEGEE-Zielona Góra

liczba głosów

255

mandat

WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I EKONOMETRII (1 mandat)

 

Karolak Jakub

niezrzeszony

liczba głosów

59

brak mandatu

 

Pacuła Rafał

mUZg

liczba głosów

90

brak mandatu

 

Woźnica Kamil

LUZ/ Nowoczesne zarządzanie produkcją UZ

liczba głosów

226

mandat

WYDZIAŁ MECHANICZNY (2 mandaty)

 

Kozak Joanna

AZM

liczba głosów

98

brak mandatu

 

Malawko Agnieszka

LUZ/ FantASIC

liczba głosów

246

mandat

 

Urbański Kamil

LUZ/ Solum et Universum

liczba głosów

314

mandat

WYDZIAŁ NAUK BIOLOGICZNYCH (1 mandat)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

  

WYDZIAŁ PEDAGOGIKI, SOCJOLOGII I NAUK O ZDROWIU (3 mandatów)

 

Gryncewicz Grzegorz

LUZ/NZS

liczba głosów

245

mandat

 

Marciniak Katarzyna

Eko-Zarządzanie

liczba głosów

64

brak mandatu

 

Nowak Marcin

LUZ/ NZS

liczba głosów

239

mandat

 

Sobański Sławomir

KNKW

liczba głosów

45

brak mandatu

 

Szymański Piotr Jan

niezrzeszony

liczba głosów

49

brak mandatu

 

Urbaniak Patrycja

niezrzeszona

liczba głosów

143

mandat

 

Woźniak Kinga

niezrzeszona

liczba głosów

75

brak mandatu

 

KOMISJA REWIZYJNA I SĄDY KOLEŻEŃSKIE

KOMISJA REWIZYJNA (3 mandaty)

 

Makowiecki Paweł

Solum et Universum

liczba głosów

176

mandat

 

Marucha Ewelina

NZS

liczba głosów

182

mandat

 

Nowak Przemysław

NZS

liczba głosów

204

mandat

 

Sobański Sławomir

KNKW

liczba głosów

137

brak mandatu

STUDENCKI SĄD KOLEŻEŃSKI (3 mandaty)

  

 

Sławomir Sobański

KNKW

liczba głosów

230

mandat

ODWOŁAWCZY SĄD KOLEŻEŃSKI (3 mandaty)

 

Sławomir Sobański

KNKW

liczba głosów

233

mandat

 

SENAT UZ

WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY (1 mandat)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

WYDZIAŁ EKONOMII I ZARZĄDZANIA (1 mandat)

 

Gawron Maciej

Eko-Zarządzanie

liczba głosów

60

mandat

 

Woźnica Kamil

Nowoczesne zarządzanie
produkcją UZ

liczba głosów

47

brak mandatu

WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI (1 mandat)

 

Czech Konrad

FantASIC

liczba głosów

5

brak mandatu

 

Pytlowany Marta

FantASIC

liczba głosów

9

mandat

WYDZIAŁ FIZYKI I ASTRONOMII (1 mandat)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY (1 mandat)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA (1 mandat)

 

Bryk Tomasz

Solum et Universum

liczba głosów

39

mandat

 

Urbański Kamil

Solum et Universum

liczba głosów

2

brak mandatu

WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I EKONOMETRII (1 mandat)

 

Madziołko Ryszard

mUZg

liczba głosów

12

brak mandatu

 

Woźnica Kamil

niezrzeszony

liczba głosów

13

mandat

WYDZIAŁ MECHANICZNY (1 mandat)

 

Malawko Agnieszka

FantASIC

liczba głosów

10

brak mandatu

 

Urbański Kamil

niezrzeszony

liczba głosów

59

mandat

WYDZIAŁ NAUK BIOLOGICZNYCH (1 mandat)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

WYDZIAŁ PEDAGOGIKI, SOCJOLOGII I NAUK O ZDROWIU (2 mandaty)

 

Gryncewicz Grzegorz

NZS

liczba głosów

28

mandat

 

Nowak Marcin

NZS

liczba głosów

43

mandat

 

Sobański Sławomir

KNKW

liczba głosów

21

brak mandatu

 

RADY WYDZIAŁÓW

 

RADA WYDZIAŁU ARTYSTYCZNEGO (9 mandatów)

 

Kliszczak Aneta

niezrzeszona

liczba głosów

0

brak mandatu

 

Litecka Liwia

niezrzeszona

liczba głosów

0

brak mandatu

RADA WYDZIAŁU EKONOMII I ZARZĄDZANIA (8 mandatów)

 

Gawron Maciej

Eko – Zarządzanie

liczba głosów

79

mandat

 

Kowalewicz Anna

niezrzeszony

liczba głosów

57

mandat

 

Madej Monika

Eko – Zarządzanie

liczba głosów

62

mandat

 

Marciniak Katarzyna

Eko – Zarządzanie

liczba głosów

64

mandat

 

Osowiec Weronika

niezrzeszona

liczba głosów

52

brak mandatu

 

Słonimiec Justyna

Eko – Zarządzanie

liczba głosów

66

mandat

 

Szatkowska Paulina

Eko – Zarządzanie

liczba głosów

65

mandat

 

Tanona Klaudia

Eko – Zarządzanie

liczba głosów

55

brak mandatu

 

Woźnica Kamil

Eko – Zarządzanie

liczba głosów

63

mandat

 

Zagajewski Arkadiusz

Eko – Zarządzanie

liczba głosów

61

mandat

RADA WYDZIAŁU ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI (7 mandatów)

 

Czech Konrad

FantASIC

liczba głosów

10

mandat

 

Klinikowski Mariusz

UZ.NET

liczba głosów

11

mandat

 

Piątkowska Angelika Maria

UZ.NET

liczba głosów

12

mandat

 

Pytlowany Marta

FantASIC

liczba głosów

11

mandat

 

Wojtunik Łukasz

FantASIC

liczba głosów

11

mandat

RADA WYDZIAŁU FIZYKI I ASTRONOMII (4 mandaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

RADA WYDZIAŁU HUMANISTYCZNEGO (21 mandatów)

 

Bratuś Miłosz

niezrzeszony

liczba głosów

18

mandat

RADA WYDZIAŁU INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA (4 mandaty)

 

Belkiewicz Dawid

niezrzeszony

liczba głosów

33

mandat

 

Hańćkowiak Tomasz

SKAMIENIALI

liczba głosów

24

mandat

 

Olender Hubert

SKAMIENIALI

liczba głosów

21

mandat

RADA WYDZIAŁU MATEMATYKI, INFORMATYKI I EKONOMETRII (5 mandatów)

 

Czerniecka Angelika

mUZg

liczba głosów

17

mandat

 

Najdek Wojciech

mUZg

liczba głosów

18

mandat

 

Sarkis Konrad

mUZg

liczba głosów

20

mandat

 

Spirzak Magdalena

mUZg

liczba głosów

16

mandat

 

Sudzik Mariusz

mUZg

liczba głosów

18

mandat

RADA WYDZIAŁU MECHANICZNEGO (6 mandatów)

 

Barbarowicz Bartosz

AZM

liczba głosów

61

mandat

 

Dąbrowski Piotr

AZM

liczba głosów

55

mandat

 

Diechsel Krzysztof

AZM

liczba głosów

54

mandat

 

Grochowski Paweł

AZM

liczba głosów

56

mandat

 

Kozak Joanna

AZM

liczba głosów

37

brak mandatu

 

Kozak Mateusz

AZM

liczba głosów

46

mandat

 

Kwiatkowski Krzysztof

AZM

liczba głosów

51

mandat

 

Malawko Agnieszka

FantASIC

liczba głosów

27

brak mandatu

RADA WYDZIAŁU NAUK BIOLOGICZNYCH (3 mandatów)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

  

RADA WYDZIAŁU PEDAGOGIKI, SOCJOLOGII I NAUK O ZDROWIU (10 mandatów)

 

Gryncewicz Grzegorz

NZS

liczba głosów

31

mandat

 

Marciniak Katarzyna

niezrzeszona

liczba głosów

13

mandat

 

Nowak Marcin

NZS

liczba głosów

39

mandat

 

Sobański Sławomir

KNKW

liczba głosów

20

mandat

 

RADY INSTYTUTÓW

RADA INSTYTUTU WYDZIAŁU ARTYSTYCZNEGO (9 mandatów)

Rada Instytutu Muzyki (5 wakatów)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

Rada Instytutu Sztuk Wizualnych (4 wakaty)

 

Kliszczak Aneta

PWW

liczba głosów

0

brak mandatu

 

Litecka Liwia

PWW

liczba głosów

0

brak mandatu

RADA INSTYTUTU WYDZIAŁU ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI
(4 mandaty)

Rada Instytutu Muzyki (5 wakatów)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

Rada Instytutu Muzyki (5 wakatów)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

Rada Instytutu Sztuk Wizualnych (4 wakaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

Rada Instytutu Sztuk Wizualnych (4 wakaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

RADA WYDZIAŁU FIZYKI I ASTRONOMII (3 mandaty)

Rada Instytutu Fizyki (2 wakaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

Rada Instytutu Astronomii (1 wakaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

RADA WYDZIAŁU HUMANISTYCZNEGO (14 mandatów)

Rada Instytutu Filologii Germańskiej (1 mandat)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

Rada Instytutu Filologii Polskiej (4 mandaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

Rada Instytutu Neofilologii (1 mandat)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

Rada Instytutu Filozofii (2 mandaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

Rada Instytutu Historii (4 mandaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

Rada Instytutu Politologii (2 mandaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

RADA WYDZIAŁU INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA (4 mandaty)

Rada Instytutu Budownictwa (2 mandaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

Rada Instytutu Inżynierii Środowiska (2 mandaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

RADA WYDZIAŁU MECHANICZNEGO (7mandatów)

Rada Instytutu Inżynierii Bezpieczeństwa i Nauk o Pracy (2 mandaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

Rada Instytutu Budowy i Eksploatacji Maszyn (3 mandaty)

 

Barbarowicz Bartosz

AZM

liczba głosów

60

mandat

Rada Instytutu Informatyki i Zarządzania Produkcją (2 mandaty)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

RADA WYDZIAŁU PEDAGOGIKI, SOCJOLOGII I NAUK O ZDROWIU (1 mandatów)

Rada Instytutu Socjologii (1 mandat)

 

BRAK

 

liczba głosów

 

 

 

RADY MIESZKAŃCÓW

DS. „RZEPICHA” (3 mandaty)

 

Gozdur Kamil

niezrzeszony

liczba głosów

6

mandat

 

Karolak Jakub

niezrzeszony

liczba głosów

15

mandat

DS. „PIAST” (3 mandaty)

 

BRAK

DS. „ZIEMOWIT” (3 mandaty)

 

Pytlowany Marta

niezrzeszony

liczba głosów

8

mandat

DS. „Vicewersal” (3 mandaty)

 

Grochowina Tobiasz

niezrzeszony

liczba głosów

4

mandat

 

Marciniak Izabela

niezrzeszona

liczba głosów

7

mandat

DS. „WCZEŚNIAK” (3 mandaty)

 

Husar Wioletta

niezrzeszona

liczba głosów

8

mandat

 

Kaczmarek Katarzyna

niezrzeszona

liczba głosów

10

mandat

 

Sobański Sławomir

niezrzeszony

liczba głosów

7

mandat

 

Urbaniak Patrycja

niezrzeszona

liczba głosów

8

brak mandatu

 

Woźnica Kamil

niezrzeszony

liczba głosów

6

brak mandatu

STUDENCKI BUDYNEK MIESZKALNY (3 mandaty)

 

BRAK

 

Autor: Damian Łobacz

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close