Home / Informacje / Uczelnia / Mamy wyniki wyborów uzupełniających
(fot. Wojciech Waloch)

Mamy wyniki wyborów uzupełniających

Wydział Artystyczny
Rada Wydziału – 1 wakat
    Hubert Gajewski – Koło „mUZa” 5 głosów – mandat uzyskany
Rada Instytutu  Muzyki – 4 wakaty
    Katarzyna Blat – Koło „mUZa” 2 głosy – mandat uzyskany
    Marlena Dorota Likus – Koło „mUZa” 2  głosy – mandat uzyskany
    Eryk Nowak – Koło „mUZa” 2  głosy – mandat uzyskany
Rada Instytutu Sztuk Wizualnych – 4 wakaty
    Hanna Dziach – KN Galeria PWW 2  głosy – mandat uzyskany
    Sławomir Sznajder – KN Galeria PWW 5  głosów – mandat uzyskany
    Michalina Walicht – KN Galeria PWW 4 głosy – mandat uzyskany
Wydział Ekonomii i Zarządzania
Rada Wydziału – 3 wakaty
    Justyna Słonimiec – KN Eko–Zarządzanie 12 głosów – mandat uzyskany
    Maciej Gawron – KN Eko–Zarządzanie 17  głosów – mandat uzyskany
    Emilia Kitta  – KN Eko–Zarządzanie 12 głosów – mandat uzyskany
Wydział Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji
Parlament studencki – 1 wakat
    Konrad Czech – niezrzeszony 1 głos – mandat uzyskany
Rada Wydziału – 5 wakatów
    Konrad Czech – niezrzeszony 2 głosy – mandat uzyskany
    Tomasz Skalski – niezrzeszony 2 głosy – mandat uzyskany
 
Wydział Humanistyczny
Rada Wydziału – 7 wakatów
    Agata Nienadowska – AEGEE 17 głosów – mandat uzyskany
    Justyna Rogińska – niezrzeszona  34 głosy – mandat uzyskany
 
Wydział Mechaniczny
Senat – 1 wakat
Michał Kata – KN NZP 26 głosów – mandat uzyskany
Mateusz Kolasiński – niezrzeszony 4 głosy – mandat nieuzyskany

Rada Wydziału – 6 wakatów
Krzysztof Hryńko – KN NZP 36 głosów – mandat uzyskany
Michał Kata – KN NZP 38 głosów – mandat uzyskany
Paweł Kisielewicz – KN OST-West Managment 9 głosów – mandat nieuzyskany
Łukasz Kończak – KN NZP 35 głosów – mandat uzyskany
Michał Ociepa – KN „Mechatronik” 16 głosów – mandat uzyskany
Tomasz Romanowski – KN NZP 36 głosów – mandat uzyskany
Wiktor Urbaniak – KN NZP 39 głosów – mandat uzyskany

Rada Instytutu Budowy i Eksploatacji Maszyn – 3 wakaty
Michał Ociepa – KN „Mechatronik” 17 głosów – mandat uzyskany

Wydział Nauk Biologicznych
Senat – 1 wakat
Krzysztof Burda – SiNK Chemików 1 głos – mandat uzyskany
Rada Wydziału – 5 wakatów
Krzysztof Burda – SiNK Chemików 1 głos – mandat uzyskany
Tomasz Chamera – KN Biologów 1 głos – mandat uzyskany
Marta Gadomska – KN Biologów 1 głos – mandat uzyskany
Monika Grzelak – KN Biologów 0 głosów – mandat nieuzyskany
Beata Kojder – KN Biologów 1 głos – mandat uzyskany
Paweł Maleszka – A.K.F. Flesz 0 głosów – mandat nieuzyskany
Sebastian Pilichowski – A.K.F. Flesz 1 głos – mandat uzyskany

Wydział Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu
Senat – 1 wakat
Natalia Litwin – KN Eko–Zarządzanie 9 głosów – mandat uzyskany
Rada Wydziału – 3 wakaty
Łukasz Radkiewicz – KN Eko–Zarządzanie 7 głosów – mandat uzyskany
Sławomir Jacek Sobański – niezrzeszony 15 głosów – mandat uzyskany
Daria Tarnowska – niezrzeszona 10 głosów – mandat uzyskany
 

Autor: Karol Tokarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close