poniedziałek , 29 Maj 2017
Home / Informacje / Region / Przerwy w dostawie prądu. Wiemy kiedy i gdzie
Elektrownia (fot. Igor Przybylski)

Przerwy w dostawie prądu. Wiemy kiedy i gdzie

Poniżej można znaleźć listę ulic oraz godziny, w których nastąpią braki w przepływie prądu.

Zielona Góra w dniu: 2015-10-27,

– w godzinach: 08:00 – 14:00

ul. Foluszowa 70, 74, 74a, 83, 89, dz. nr 74;

– w godzinach: 09:00 – 13:00

ul. Piaskowa 6-16 (parzyste), 9-15c (nieparzyste), garaże przy Piaskowej, Ceglana 5,9,11,13,15,18, Podgórna 21a, Lwowska 12,14,16, Nad Łąkami, Kingi 6;

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Racula, Zielona Góra w dniach: 2015-10-27,

– w godzinach: 11:00 – 16:00

ul. Jaśminowa 22, dz. nr 37/14, 37/15, 37/7, 37/8, Głogowska 118,118a, Profesorska;

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Drzonków, Zielona Góra w dniach: 2015-10-27,

– w godzinach: 11:00 – 16:00

ul. Kąpielowa 1,1a,2,2a, 4,5,6,10,12,14,16, dz. nr 197/1, 197/2, 197/12, Olimpijska 1-11, 15-17, 19, 19a, dz. nr 367,  Strumykowa 1, 3, 5, 5a, 7, 9, 22, 24, 26, 28, 30, 32, dz. nr 370/10, Boczna 1, 3, Drzonkowska 2, 41-47, 49, dz. nr 122/5, 122/6, Przełajowa 9, Cisowa 1, 4, 6, 8 ,10 ,12, dz. nr 381/3, 381/10, Rybałtowa 1, 3, Rajcowska 5, 7, 9, 13, 15, Rycerska 8, 12, 16, 18, 28, Regentowa 1, 2, 2a, 5, 6, 8, Rotowa 2-14 (parzyste), 18, 20, Regimentowa 2-26 (parzyste), Romera 2-12 (parzyste), 18, 20, 24, Rydwanowa 1-6, 8-16, 18, 20, Rajtarowa 21-35 (nieparzyste), 41, Leśna 1, 2, 4-6, 8, 12, Wiejska 1, 3, 5, 7, dz. nr 940 , 941/1, Studencka 1, 3-5, Profesorska;

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Zielona Góra w dniach: 2015-10-28,

– w godzinach: 08:00 – 14:00

ul. Foluszowa 95, 102, 104, 106, działki ogrodowe;

– w godzinach: 09:00 – 13:00

ul. Pionierów Zielonej Góry 7-11 (nieparzyste), 6-28 (parzyste), Wyszyńskiego 26;

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Ochla, Zielona Góra w dniach: 2015-10-28,

– w godzinach: 11:00 – 16:00

ul. 3 Maja 1-5, 7, 9, Folklorystyczna 3b, 3c, 5, 7, 11, dz. nr 49/6, Górna 1-3, 5, 6, 10-19, 21, 23, Grabowskiego 1-6, 8, 12, dz. nr 155/1, Grzybowa 11, 14, 18, 23, 25, 27, dz. nr 137/11, dz. nr 28/2, dz. nr 33/19, Kalinowa 1, 3, 8, dz. nr 26/11, dz. nr 135/13, Kręta 1, 3, 4, 6-8, 10, 12, dz. nr 166/6, Krótka 1-3, 5, Kusocińskiego 2, 6, 10, Kwiatowa 2, 4, Leśna 1, 2, Łasaka 7, 11, 13, 15, Morelowa dz. nr 59/4, dz. nr 59/13, Ogrodnicza 2, Porzeczkowa 15, dz. nr 2286/13,Słoneczna 1, Smoczyka 1, 2, 4, 6, Sportowa 2, 4, 5, Stama 1, 3-7, 9, 11, 12, Stroma 2-5, 7, Strumykowa 1-4, 4a, 4d, 6, 8, Św. Jadwigi 1, 2, 5-8, 10-16 (parzyste), Terlikowskiego 1-3, 6, Wiśniowa dz. nr 2286/12, Zielona Góra 2, 5-10, 12, 13-47 (nieparzyste), 18-38 (parzyste), Żagańska 11, Sadowa Dębowa, Polana; 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Zielona Góra w dniach: 2015-10-29,

– w godzinach: 09:00 – 13:00

ul. Osiedlowa 1-15 (nieparzyste), Braniborska 13, 13c, 13d;

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Łaz w dniach: 2015-10-29,

– w godzinach: 09:00 – 14:00

Łaz 1-3, 49, 50;

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Zabór w dniach: 2015-10-29,

– w godzinach: 11:00 – 16:00

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Zielona Góra w dniach: 2015-10-30,

– w godzinach: 08:30 – 14:00

ul. Krakusa 9-16, 18, 20, 22, 26, Lisia 1, 2, 4, 8,  Jelenia dz. nr 183/2, Wandy 54, 56, Zamkowa 37, 39 ;

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Ochla, Zielona Góra w dniach: 2015-10-30,

– w godzinach: 09:00 – 12:00

ul. oś Dworskie, Żagańska 2-39, OSP, Strzelecka, Zacisze 8, 14-24 (parzyste), 17-27 (nieparzyste), Błyskoszowej, Łąkowa, Topolowa 2, Osiedlowa 5-19 (nieparzyste), dz. nr 788/4, dz. nr 882, Terlikowskiego bez dz. nr 265/5, 265/7, Grzybowa, Grabowskich, Makowa, Górna 20, Polna, Dzika, Lisia, Jelenia, Sarnia, Sokola, Wilcza, Czeremchowa 8, 16, dz. nr 289/18, 289/19, 347/3, 349/5, 351/28, Dębowa 1, 5, 7, 19, dz. nr 292/12, 294/7, 294/8, 296/2, 296/4, Konopnickiej 9-14, Korczaka 5, 6, Makuszyńskiego 3-7, 9-12, 12a, 14, 16, 18, Sienkiewicza 2, 4, 6-8, 13, Sportowa 1, szkolna 3-6, Kraszewskiego 1-13, 15, 17, dz. nr 2123, Gaudiego 3, 4, 6, Leśna 3, 5, 7-10, 12, 13, 13a, 15, 16, 18, 20, 22, 26, 28, Akacjowa 24, dz. nr 286/9, Zawilcowa 1-3, 5, 7, dz. nr 511;

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Sudoł w dniach: 2015-10-30,

w godzinach: 11:00 – 16:00

Autor: Maciej Skorżepo

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Komentarze

X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close