Teraz w Zielonej Górze
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »
 

W Zielonej Górze powstanie mini zoo

 
Jakub Suszka   |   29.10.2011, aktualizacja: 29.10.2011, 08:15
fot. Wojciech Waloch
Dzięki pozyskaniu pieniędzy z programu Europejskiej Współpracy Terytorialnej, w Zielonej Górze powstanie mini zoo. Zostanie ono zlokalizowane w okolicy Ogrodu Botanicznego.
- W ramach projektu zaplanowana jest budowa kilku boksów dla zwierząt, utworzenie sztucznego zbiornika dla zwierząt i utworzenie wybiegów- tak o projekcie mówi prezydent Janusz Kubicki. Równolegle, w Cottbus za pieniądze pozyskane z tego samego projektu, zostanie zmodernizowane tamtejsze zoo. Jak dodaje prezydent, nasza współpraca z niemieckim partnerem, oprócz wspólnego pozyskiwania środków finansowych, będzie polegać także na wypożyczaniu zwierząt z Cottbus do naszego obiektu.

Przy realizacji projektu, miasto będzie współpracować z Uniwersytetem Zielonogórskim. Planowany termin realizacji projektu to lata 2012-2014.
 
 
autor: Jakub Suszka
 
 
WASZE KOMENTARZE
~ttt... 30.10.2011 | 16:04   Zgłoś naruszenie zasad
  a niech sobie zwierzątka pojeżdżą
trochę świata zwiedzą
~Agata 30.10.2011 | 09:05   Zgłoś naruszenie zasad
  Zgadzam się z Karoliną
~Karolina 27.10.2011 | 15:39   Zgłoś naruszenie zasad
  "Wypożyczanie zwierząt"??? A co to, jakieś rzeczy są? Proponuję dać żyć spokojnie zwierzątkom w jednym miejscu, zamiast przewozić je z miejsca na miejsce...
~farmer 27.10.2011 | 12:42   Zgłoś naruszenie zasad
  hurra dam tam brata
~Wujek Dobra Rada 27.10.2011 | 00:22   Zgłoś naruszenie zasad
 
ja myślę, że powinni zostawić te zoo w spokoju i weiąć się za rzeczy niecierpiące zwłoki
~MajszterKard 26.10.2011 | 12:18   Zgłoś naruszenie zasad
  a czy to nie wygląda na wybieg dla magistratu: kury, osły i (wał)konie ?
~krowa 26.10.2011 | 12:17   Zgłoś naruszenie zasad
  czyli będą kury, osły i konie
SKOMENTUJ: Zaloguj się »

Nie masz konta?
Zarejestruj się »

Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.
Włącz Radio INDEX
 
Mesajah - Każdego Dnia
Za chwilę:
-
 
 
Słuchaj w WINAMPie Słuchaj w aplikacji TUNEIN Informacje o wykonawcy Zobacz na żywo Radio INDEX Zagłosuj na Index Liście
25.11.2014, aktualizacja: 25.11.2014, 13:37